ירושה וצוואות

עורך דין אופיר יצחקי-עורך דין צוואות ועורך דין לענייני ירושה, מטפל ומתמחה בדיני צוואות  וירושה .

משרד עורכי דין אופיר יצחקי דורג בין 100 משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בישראל לשנת 2023
(ע"פ סקר גלובס שפורסם ביום 22.2.23 ).

עורך דין צוואות / עורך דין לענייני  ירושה הינו תחום עיסוק המחייב מיומנות וידע רחב הן בתחום הירושה וצוואות  והן בדינים אחרים לרבות דיני מתנה, הענקה ללא  תמורה , מקרקעין וכן דיני משפחה.

עורך דין אופיר יצחקי – עורך דין צוואות וענייני ירושה, עורך צוואות בעדים וכן צוואות נוטריוניות .עורך דין אופיר יצחקי , ממוקם במרכז העיר נתניה,  עוסק בייצוג לקוחות בתיקים בבית המשפט ו/או רשם הרשם הירושה במסגרת התנגדויות לצוואה, הוצאת צווי ירושה / צו קיום צוואה וכיוב' . 

משרדינו מעניק שירות אישי ומקצועי . עורך דין נוטריון ומגשר אופיר יצחקי עוסק בדיני משפחה צוואת וירושה זה כ- 23 שנים. משרדו ממוקם במרכז העיר נתניה ונותן שירותים לתושבי נתניה והסביבה.  

עורך דין  צוואות / עורך דין לענייני ירושה – אופיר יצחקי

המשרד ממוקם במרכז נתניה,  בעל ותק וניסיון רב,

יפעל במקצועיות ובמיומנות להבטחת האינטרסים של לקוחותיו.

צוואות / ירושות

עריכת צוואה

צוואה נוטריונית

צוואה הדדית

ביטול צוואה

צו קיום צוואה

צו ירושה

התנגדות לצוואה

תיקון צו ירושה/צוואה

ערעור על צוואה

הסתלקות מצוואה

הפקדת צוואה

הסכם בין יורשים

השפעה בלתי הוגנת

כשירות לערוך צוואה

פגמים בצוואה

דמנציה

עיזבון

איסוף נכסי עיזבון

ניהול עיזבון

חלוקת עיזבון

הסכם חלוקת עיזבון

מזונות ילדים מעיזבון

זכויות בת זוג

כתובה מהעיזבון

מזונות אישה מעיזבון

הסכם בין יורשים

פשיטת רגל עיזבון

פירוק שיתוף בנכס

מגורים בדירת עיזבון

עורך דין לענייני ירושה / עורך דין צוואות – למה ומתי ?

במהלך חייכם תוכלו להתחמק מעניינים משפטיים בתחומים רבים, אך יהיה עליכם לפגוש בשלב זה או אחר עורך דין לענייני ירושה או עורך דין צוואות. לצערנו, כל אדם יתמודד בשלב זה או אחר עם פטירת בן משפחה קרוב ויצטרך בהתאם לפעול להסדרת חלוקת הרכוש על פי צוואה או על פי חוק הירושה.

אם הגעתם לדף זה או סתם חיפשתם עורך דין לענייני ירושה וצוואות, אתם ככל הנראה מתמודדים בעצמכם כעת עם ענייני ירושה וצוואה או מעוניינים לערוך צוואה או סתם חושבים ל היום שאחרי . פנייה אל עורך דין העוסק בענייני ירושה וצוואות מומלצת להכרת הזכויות והחובות שלכם כמו גם לדעת הכיצד להתמודד עם הסיטואציה שאתם ניצבים בפניה. ישנם אף לא מעט מקרים בהם ענייני ירושה וצוואה מתעכבים ומתארכים או שאינם מנוהלים נכון. דבר שעלול להסב נזק כספי לעיזבון ודרך כך ליורשים או לנהנים בצוואה .

עורך דין לענייני ירושה וצוואות – מתי ?

עריכת צוואה - אם אתם מעוניינים לקבוע מה יעשה ברכוש שלכם לאחר פטירתכם ולמי תורישו אותו, מומלץ לפנות לעורך דין ונוטריון על מנת שיערוך עבורכם צוואה כשרה ותקינה. באמצעות צוואה ברורה, מימוש הירושה יהפוך הרבה יותר מהיר ופשוט בעבור בני המשפחה כאשר ישנה צוואה חוקית בה מפורטות ההנחיות של המנוח. הצוואה היא הזדמנות להבהיר איך תרצו לחלק את רכושכם לאחר פטירתכם. יש לכם זכות מלאה לקבוע מי יקבל את רכושכם ומי לא. תחום הירושה בישראל מוסדר בחוק הירושה הקובע נהלים ברורים לעריכת צוואות . הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להבטיח שהצוואה שאתם משאירים אחריכם חוקית ותקיפה היא פנייה אל עורך דין צוואות בעל ניסיון ומיומנות מתאימה. על צוואה תקינה הנערכת על ידי עורך הדין לענייני צוואות המתמחה בתחום יהיה קושי רב לערער עליה .

מימוש צוואה או התנגדות לצוואה – פנייה אל עורך הדין לענייני ירושה וצוואות נחוצה כאשר תרצו לממש צוואה או לערער על צוואה ולהגיש התנגדות לקיומה מפאת , השפעה בלתי הוגנת, מעורבות בעריכת הצוואה , זיוף חתימה, אי כשירות המצווה וכיוב' .

חלקות עיזבון וניהול עיזבון – קיבלתם ירושה אם באמצעות צו ירושה ואם באמצעות צו קיום צוואה ואינכם יודעים כיצד להתנהל או קיים קושי במימוש הצוואה או הירושה , קיימת מחלוקת לגבי אופן חלוקת הרכוש בעיזבון, צד אחד מונע חלוקת העיזבון או פירוק השיתוף בנכסי העיזבון כגון פירוק שיתוף בדירה – במקרים כגון אלה ואחרים מומלץ לפנות לעורך דין העוסק בתחום ירושה וצוואות . פעמים רבות, עורך דין לענייני ירושה יראה את התמונה הרחבה, לגשר בין בני המשפחה, ליישב סכסוכים או במקרים מסוימים לפנות ולנקוט בהליכים משפטיים ולהביא לחלוקה מהירה והוגנת של הירושה.

ההתעסקות עם בענייני ירושה וצוואות דורשת רגישות, מקצועיות, מסירות וסבלנות. מדובר בתחום מורכב מאוד מבחינה משפטית ורגשית. מעורבות של עורך דין בעל מומחיות בתחום הצוואות והירושה חשובה ביותר .עורך דין אופיר יצחקי עוסק בדיני ירושה וצוואות.
[ עורך דין צוואות בנתניה . עורך דין צוואות נתניה . התנגדות לצוואה בנתניה . התנגדות לצוואה נתניה . צוואה נתניה . צוואה בנתניה . ירושה נתניה . ירושה בנתניה ]

עורך דין לענייני ירושה

עורך דין צוואות

עורך דין דיני ירושה

לפגישת ייעוץ צור קשר עם
עורך דין צוואות / עורך דין לענייני ירושה / נוטריון בנתניה / עורך דין בנתניה / התנגדות לצוואה בנתניה / ירושה נתניה / התנגדות לצוואה נתניה / ירושה / צוואה הדדית / צוואה / יפוי כח מתמשך

 שירות מקצועי אישי ואנושי

טופס יצירת קשר

באפשרותכם אף למלא את הטופס ואנו נדאג ליצור עמכם קשר ללא דיחוי :