אופטימלי
גישור משפחה

 גישור אופטימלי מתמחה בניהול קונפלקטים משפחתיים ועיסקיים . 

הגישור מנוהל ע"י עורך דין אופיר יצחקי שהינו מוסמך כמגשר כן עבר הכשרה ומוסמך לערוך גישורי משפחה .

עורך דין אופיר יצחקי עוסק בדיני משפחה זה כ- 23 שנים . עורך דין אופיר יצחקי דורג בין 100 משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בישראל לשנת 2023
(ע"פ סקר גלובס שפורסם ביום 22.2.23 ).

גישור  אופטימלי משלב מחשבה , הידברות ומשפט . רצון והסכמות הצדדים משולבים בסופו של יום לתוך הסכם משפטי מחייב אשר מקבל תוקף של פסק דין . 

גישור אופטימלי  נערך ומנוהל בדרך יעילה ומהירה לפיתרון הסכסוך.

גישור אופטימלי מעניק ליווי בהליך גישור  ויישוב סכסוך תוך בניית אסטרטגיה וניהולה עד לחתימת הסכם גירושין , שלום בית , הסכם פשרה , הסכם חלוקת עיזבון וכיוב'  

גישור גירושין / גירושין בהסכמה

גישור אופטימלי - גירושין בהסכמה , בהנחיית עורך דין ונוטריון אופיר יצחקי עורך גישורים בין בני זוג . גישור גירושין מומלץ לכל זוג אשר עומד בפני משבר גירושין או שוקל שלום בית . במסגרת הגישור מלובנים ומועלים נושאי ליבה שלב אחר שלב.
במסגרת הליך גישור גירושין יכול והצדדים יסכימו לחזור לשלום בית וכי אז ייערך הסכם שלום בית לחילופין גירושין או ינהלו הליך גירושין בהסכמה .
גישור אופטימלי - גירושין בהסכמה ,שם לו למטרה להביא הצדדים לידי הסכמות בצורה מהירה ויעילה ללא בזבוז זמן. לניהול קונפליקטים וסכסוכי משפחה בדרך של גישור יתרון עצום - חיסכון בזמן , כסף ואנרגיות .מצמצם את המשקעים מהסכסוך לכדי מינימום. תורם להמשך הקשר בין ההורים לטובת הילדים . מפחית ומונע הפגיעה בקטינים .

גישור ירושה וצוואות

גישור אופטימלי בהנחיית עורך דין ונוטריון אופיר יצחקי עורך גישורים בענייני ירושה וצוואות .
הליכים משפטיים בענייני ירושה וצוואות יקרים במיוחד . הליכי גישור יחסכו לכם הוצאות כספיות. במסגרת הליכי גישור אף ניתן להגיע להסכמות בקשר לאופן חלוקת הרכוש במטרה לחסוך בתשלום מיסים בין היתר באמצעות הסכמי חלוקת עיזבון וכיוב'.

גישור עיסקי

גישור אופטימלי עורך גישורים בתחום העסקי אזרחי . יישוב סכסוכים כספיים, סכסוכי מקרקעין, שותפויות, חברות וכיוב' .
גישור אופטימלי בהנחיית עורך דין ונוטריון יצחקי אופיר משלב את ניסיונו כליטיגטור ומייצג בבתי משפט זה כ- 19 שנים יחד עם ניסיון בעריכת חוזים עיסקיים .

מתגרשים ברוח טובה – גירושין בהסכמה

ישנם לא מעט מקרים בהם בני זוג מצליחים להתגרש ברוח טובה ללא מריבות וללא כעסים. את המחלוקות הם פותחים לדיון ומיישבים בפגישות גישור גירושין וגירושין בהסכמה .

מגשר מנוסה, מקצועי, אכפתי ואמפתי מלווה את שני הצדדים, מקשיב, בוחן את הנתונים וממליץ בהתאם על פתרונות ומנסה להביא הצדדים לידי הסכמות כוללות . יכול ומגשר בגישור גירושין, אף ימליץ ויביא הצדדים לידי הסכמות ביניים על מנת שהצדדים יוכלו להמשיך ולהתנהל ללא צורך בהליכי ביניים בבית המשפט כאשר רצון הצדדים הוא גירושין בהסכמה וללא צורך בהליכי גירושין בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בבית הדין הרבני, הליכים שהם יקרים במיוחד ואף יגרמו למשקעים בין הצדדים עצמם ובין הצדדים לילדיהם .
תהליך הגישור אשר מהותו גירושין בהסכמה, מנוהל בצורה מקצועית כאשר שני בני הזוג מקבלים מענה מלא לסוגיות המוצפות על ידי הצדדים עצמם והן על ידי מגשר .

חשוב לזכור, כי המגשר בגישור גירושין, אינו מייצג אף אחד מהצדדים ואינו מייעץ לאף אחד מהצדדים.

המגשר מנהל את גישור גירושין ומנסה להביא הצדדים לידי הסכמות . המגשר יכול להמליץ לצדדים על פתרונות למחלוקות רק לאחר שהוא מתבונן ובוחן בתמונה הכוללת ומציג בפני בני הזוג את המצב לאשורו , הסכנות, הבעייתיות, כמו גם פתרונות אפשריים או מומלצים אולם הכל נעשה בהסכמה.
המגשר לא יכול לכפות על הצדדים פתרונות.
המגשר לא יכול להכריח את הצדדים להגיע להסכמות- זו המהות של גירושין בהסכמה . באין הסכמה אין גישור ובאין גישור אין הסכמה .
בכל שלב של הליך גישור גירושין ,יכול כל צד להפסיק הגישור ולקום וללכת . בכל שלב של הליך גישור גירושין יכולים הצדדים לקבל ייעוץ משפטי כל אחד מעורך הדין שלו.
סופו של הליך גישור גירושין הוא בהסכם גירושין אשר יכול ויאושר בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני .


למי ומתי גישור גירושין נחוץ או יכול להועיל ?

גישור גירושין מומלץ לכל זוג או לצדים אשר מבקשים להתגרש בהסכמה ולהביא הקשר שלהם לקיצו בהסכמה . הדבר נכון עוד יותר ומומלץ אף יותר במקרים של פירוק של קשר נישואין עם רכוש משותף ו/או ילדים משותפים.

גם אם מדובר במצב של גירושין בהסכמה ללא כעסים לכאורה ועדיין הצדדים משתפים פעולה זו עם זה ולכאורה הגיעו כבר להסכמות בכל הנושאים שעל הפרק אולם נותרו נושאים פתוחים אשר הצדים לא יודעים כיצד לפתור, הרי גם אז כדאי לפנות אל מגשר מקצועי העוסק בגישור גירושין . יש להבין כי הליל גישור גירושין אינו בהכרח פשרה או ויתור של מי מהצדדים . ההליך של גישור גירושין מהותו להביא הצדדים לידי הסכמות .

פגישות הגישור מתקיימות באווירה נעימה במשרד עורך הדין בנוכחות שני הצדדים יחד או רק צד אחד בכל פעם. כל אחד מבני הזוג אף רשאי להפנות שאלות ולשוחח עם המגשר בפרטיות וכן לדרוש כי שיחות אלה לא יועברו לצד השני ויחול עליהם חיסיון.
תפקידו של המגשר בהליך גישור גירושין מחייב אותו בשמירה על סודיות. הוא אינו רשאי להעביר מידע שנמסר לו ללא קבלת אישור מפורש.
חשוב לזכור כי כל אשר נאמר על ידי מי מהצדדים והמגשר בהליך גישור גירושין הינו חסוי ולא ניתן להציגו או לגלותו בבית המשפט או בבית הדין הרבני . בהליך גישור לא ניתן להקליט . אף לא ניתן להביא המגשר לעדות בבית המשפט או בבית הדין הרבני .

גישור אופטימלי בהנחייתו של המגשר עורך דין, נוטריון אופיר יצחקי עורך דין משפחה , עורך ומנהל הליכי גישור גירושין ויביא אתכם לידי גירושין בהסכמה ויציאה לדרך חדשה מבלי להוציא כספים רבים ומיותרים בהליכים משפטיים יקרים ולחסוך מכם עגמת נפש בזבוז זמן וטרחה בכיתות רגליים במסדרונות בתי המשפט ו/או בית הדין הרבני . גירושין בהסכמה – קל נח ומהיר !

עידכונים,חידושים ופסקי דין - גירושין בהסכמה / הסכם גירושין / גישור גירושין /עורך דין משפחה / עורך דין לענייני גירושין / עורך דין גירושין בנתניה 

משרד עורכי דין אופיר יצחקי דורג בין 100 משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בישראל לשנת 2023 (ע"פ סקר גלובס שפורסם ביום 22.2.23 ).

טופס יצירת קשר

באפשרותכם אף למלא את הטופס ואנו נדאג ליצור עמכם קשר ללא דיחוי :