גירושין

זקוקים לעורך דין לענייני גירושין ,עורך דין משפחה, עורך דין גירושין בנתניה ?

מעוניינים לחתום על הסכם גירושין או לנהל גירושין בהסכמה ?

משרדינו מעניק שירות אישי ומקצועי . עורך דין נוטריון ומגשר אופיר יצחקי עוסק בדיני משפחה וענייני גירושין זה כ- 23 שנים. המשרד ממוקם במרכז העיר נתניה ונותן שירותים לתושבי נתניה והסביבו- עורך דין אופיר יצחקי- עורך דין גירושין בנתניה  .

משרד עורכי דין אופיר יצחקי דורג בין 100 משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בישראל לשנת 2023
(ע"פ סקר גלובס שפורסם ביום 22.2.23 ). 

משך השנים ניהל עורך דין יצחקי תיקים רבים ומורכבים  בדיני משפחה וענייני גירושין  .

 ניהול תיק משפחה וגירושין מצריך מומחיות בין היתר לבניית אסטרטגיה ותפירתה למידות ורצונות הלקוח ורק עורך דין משפחה יכול ליתן מענה מידי ולטווח ארוך. חשוב ביותר להתייעץ עם עורך דין בענייני משפחה כבר בשלבים הראשונים של המשבר בתוך המשפחה אפילו היעד והמטרה היא שלום בית או גירושין בהסכמה. 

ליווי עורך דין לענייני גירושין / עורך דין משפחה בשלבי המשבר הראשונים בתוך המשפחה, יביא ברוב המקרים לחיסכון בעלויות ולגירושין מהירים ואף לגירושין בהסכמה . 

יש אף מיקרים בהם התערבות עורך דין לענייני משפחה בשלב הראשוני של המשבר יביא לחזרת בני הזוג לשלום בית, תוך היערכות ומתן מענה אף  למקרה בו שלום הבית לא יצלח והצדדים יתגרשו.

עורך דין  משפחה / עורך דין לענייני גירושין / עורך דין גירושין בנתניה / 

גירושין בהסכמה / גישור גירושין :

השירות ניתן ע"י משרד עורך אופיר יצחקי הממוקם במרכז נתניה,  בעל ותק וניסיון רב, יפעל במקצועיות ובמיומנות להבטחת האינטרסים של לקוחותיו.

גירושין/ שלום בית

תביעת יישוב סכסוך
תביעת גירושין/ שלום בית
מדור ספציפי מזונות אישה
מזונות ילדים
משמורת ילדים
זמני שהות/ הסדרי ראיה
אפוטרופסות ילדים
עיכוב יציאה מהארץ
פירוק שיתוף
איזון משאבים
חוק יחסי ממון

יישוב סכסוך / גישור

תביעת יישוב סכסוך
גישור - אופטימלי
ליווי בהליך גישור
עריכת הסכם גירושין
עריכת הסכם שלום בית לחילופין גירושין
הסכם פירוד
עריכת הסכם ממון בי בני זוג

חטיפת ילדים

השבת ילידם שנחטפו על פי אמנת האג

עורך דין לענייני גירושין / עורך דין משפחה / עורך דין גירושין – הזכות לייצוג והחובה להתייעץ :

כבר נאמר לא אחת כי דיני משפחה לא כל שכן גירושין כמוהו כדיני נפשות. הזכות לייצוג הינה זכות חוקתית .

בהליך גירושין קיימת חשיבות עליונה בקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין לענייני גירושין המתמחה בגירושין . קבלת הייצוג על ידי עורך דין לענייני גירושין חשוב כבר בתחילת הליך הגירושין ובשלב תכנון הליך הגירושין והאסטרטגיה ואפילו קודם לשיחה עם בן / בת הזוג והחשיפה של הרצון להתגרש .

יש לפנות לעורך דין העוסק בענייני וגירושין על מנת להבין את המשמעות המשפטית של הדברים, את הזכויות ואת החובות שלכם וכן את כלל האפשרויות בנסיבות אותו מקרה . קריאה באינטרנט אינה מספקת . בכל תיק ובכל משפחה הסיטואציה שונה ויש לקבל מענה ספציפי וממוקד ע"י עורך דין לענייני גירושין וזאת לאחר בחינת העובדות והמקרה .

על מנת להתגרש יהיה עליכם לעבור יחד תהליך שמסתיים בפירוק המשפחה מבחינה כלכלית ואישית. רצוי ומומלץ להתגרש בהסכמה קרי על ידי עריכת הסכם גירושין – גירושין בהסכמה, אך יחד עם זאת גם כאשר אתם חותרים להגיע להסכם גירושין יש לשמור ולהבטיח את זכויותיכם וכי זכויותיכם לא תיפגענה .

חשוב להבין שהסכם גירושין הוא הרבה יותר מהסכם בו מפורטת חלוקת הרכוש. על הסכם גירושין הוגן להתייחס לנתוני העבר, ההווה והעתיד. בכדי לדאוג לאינטרסים שלכם ולוודא חלוקה הוגנת אתם חייבים לדעת ולהכיר את הזכויות שלכם. לפיכך מומלץ להתייעץ עם עורך דין משפחה מנוסה.

תהליך של גירושין מביא עמו לא מעט קשיים. פעמים רבות הקושי הנפשי כה משמעותי עד כי אנו מוכנים לוותר על הזכויות שלנו רק בכדי לסיים כבר את התהליך ולצאת לדרך חדשה. רגע לפני שאתם מוותרים חשוב לזכור שמדובר בקושי זמני בעוד הסכם גירושין הוא הסכם קבוע. אם תוותרו כעת על הזכויות שלכם לא תוכלו לדרוש אותן בעתיד וכי אז יחל קרב משפטי לביטול הסכם הגירושין . והנה שוב אתם בהליך משפטי ממנו רציתם לברוח. על כן, המלצה חד משמעית היא על קבלת ליווי משפטי של עורך דין לענייני גירושין מטעמכם מתחילת הליך הגירושין , אף בעת הליכי גישור וכן בעריכת הסכם הגירושין .

טעות תהיה לחשוב שמעורבות של עורכי דין משמעה הליך גירושין מכוער, קשה וסוער. אתם אלו שבוחרים את עורך הדין שמתאים לכם וקובעים יחד עמו את האסטרטגיה ואת שיטות הפעולה. ישנם מקרים בהם עם הפנייה לעורך הדין התהליך יהפוך ממורכב וקשה עבורכם לקל ופשוט יותר המשרת את טובתכם.

קיימים מקרים בהם צד טוען בפני הצד השני "עזוב עורכי דין, נסתדר לבד " . במקרה כזה אף אם הדבר נעשה בתום לב, הרי שהדבר יכול להוות בעיה למי מהצדדים ויתרון לצד האחר הן במו"מ לפני עריכת הסכם גירושין והן לאחריו . קיימים מקרים כי "ההמלצה" של מי מבני הזוג שלא לערב עורכי דין בהליך הגירושין, היא לא פחות מטקטיקה של מי מבני הזוג המנסה להערים על השני ולגזול ממנו את זכויותיו.

לאחר אישור הסכם הגירושין יהיה קשה לחזור מהסכמות ולבטלו (אף כי הדבר אפשרי במקרים מסוימים לרבות כאשר קיים קיפוח או עושק או אי גילוי עבודות ו/או הטעיה ו/או טעות ) .

אל תתפתו לוותר על הזכויות שלכם או לחתום על הסכם מהיר ללא ייעוץ עם עורך דין העסוק בענייני גירושין. אם אתם לא תהיו עם יד על הדופק ותהיו מודעים לזכויותיכם, הצד השני עלול להוביל את תהליך הגירושין לקידום האינטרסים האישיים שלו.

ליווי ויעוץ על ידי עורך דין משפחה / עורך דין דין לענייני גירושין העוסק בענייני גירושין יכול שייעשה מאחורי הקלעים . קיים חיסיון מוחלט בין עורך דין ללקוח שלו .

חשוב לזכור – גם אם חתמתם על הסכם גירושין, זה לא סוף פסוק . כל עוד הסכם הגירושין לא אושר בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בית הדין הרבני הרי שאין תוקף של הסכם גירושין וניתן לחזור ממנו. לפיכך אף אם חתמתם על הסכם גירושין אולם זה טרם אושר מומלץ לכם לפנות לעורך דין העסוק בענייני גירושין על מנת שיבדוק עבורכם את הסכם הגירושין וייעץ לכם .

מחפשים עורך דין משפחה / עורך דין לענייני גירושין / עורך דין גירושין בנתניה והסביבה?
צרו קשר ותקבלו מענה מהיר, מקצועי, אסטרטגי ותומך. עורך דין אופיר יצחקי עוסק בתחום דיני המשפחה וענייני גירושין מזה כ- 20 שנים.

עורך דין לענייני גירושין /
עורך דין משפחה /
עורך דין גירושין בנתניה / נתניה

גירושין בהסכמה /
הסכם גירושין / גישור גירושין

אופיר יצחקי עורך דין לענייני גירושין בנתניה והסביבה, מגשר ונוטריון 

 

משרד עורכי דין אופיר יצחקי דורג בין 100 משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בישראל לשנת 2023 (ע"פ סקר גלובס שפורסם ביום 22.2.23 ).

אישי

מקצועי

משפטי

קבל את העדכונים האחרונים שלנו

עידכונים,חידושים ופסקי דין – גירושין בהסכמה / הסכם גירושין / גישור גירושין / גירושין בהסכמה / עורך דין משפחה / עורך דין לענייני גירושין / עורך דין גירושין בנתניה  

טופס יצירת קשר

באפשרותכם אף למלא את הטופס ואנו נדאג ליצור עמכם קשר ללא דיחוי :